SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaffeskedar 9467329
nr 946 7329
Kaffeskedar
5 st. silver, delvis förgyllda
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:41:37
150 kr
200 kr
250 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver